Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Q²M Glass Glasreiniger 4000ml

51,02€
Inhoud: 4000mlEenheid prijs (12,76€ / l)
incl. 20 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 3 Varianten
GYEONQ²M Glass Glasreiniger 1000 ml / 1 liter
Op voorraad (2 units)
SKU D1-GYEON-Q2MGLASS1000EAN 8809432673422
24,41€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (24,41€ / l)
GYEONQ²M Glass Glasreiniger 500ml
SKU D1-GYEON-Q2MGLASS500EAN 8809432673408
13,31€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (26,62€ / l)
Ausverkauft
GYEONQ²M Glass Glasreiniger 4 liter
SKU D1-GYEON-Q2MGLASS4000EAN 8809432673439
51,02€
Inhoud: 4000mlEenheid prijs (12,76€ / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, DPD of je nationale postdienst
🚀 Levertijd 1-4 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land.

EAN: 8809432673439  |  SKU: D1-GYEON-Q2MGLASS4000

Glasreiniger – streeploos & residuvrij voor alle ruiten

GYEON Q²M Glass is een professionele glasreiniger voor alle autoruiten, zowel vanbinnen als vanbuiten. De formule verwijdert moeiteloos vetfilm, strepen, nicotineafzettingen en restanten van uitgassing in het interieur – zelfs bij tegenlicht geen strepen. Compatibel met raamafdichtingen. De basis voor optimaal zicht bij elk weertype.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar jouw land met FedEx, DPD of je nationale postdienst, levertijd 1-4 dagen. Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Helder zicht gegarandeerd – GYEON Q²M Glass

Wat is GYEON Q²M Glass? GYEON Q²M Glass is een professionele glasreiniger voor alle autoruiten – hij haalt vetfilm, strepen, nicotine en ander vuil restloos weg en laat helder, streeploos glas achter voor maximaal zicht.


Schone ruiten zijn een kwestie van veiligheid – en toch onderschatten veel rijders hoe sterk vetfilm, strepen en nicotine-aanslag je zicht echt beperken. Vooral met tegenlicht of tijdens een nachtrit merk je hoe belangrijk streeploze ruiten zijn. GYEON Q²M Glass is de professionele glasreiniger die precies dat levert: al het vuil van de ruit af, zonder strepen en zonder resten – voor maximaal zicht bij elk weer.

  • Streeploos resultaat zonder resten – zelfs met tegenlicht. Goedkope glasreinigers laten vaak resten achter die je pas met tegenlicht als een sluier ziet. Q²M Glass is gemaakt voor een compleet restloos resultaat – ook bij nachtritten of een laagstaande zon zie je geen storende waas.
  • Effectief tegen vetfilm, nicotine en hardnekkig vuil binnen. De glasfilm aan de binnenkant ontstaat door uitgassende kunststoffen, nicotine en vetten uit het interieur die op de voorruit neerslaan. Q²M Glass pakt juist dat vuil effectief aan – beter zicht na de eerste beurt, gegarandeerd.
  • Geschikt voor binnen- én buitenruiten. Q²M Glass werkt op alle autoruiten – voorruit binnen en buiten, zijruiten, achterruit en buitenspiegels. De formule is zo afgestemd dat hij rubbers noch glascoatings aantast.

Wat we in de praktijk zien: Voor een streeploos resultaat op de binnenkant van de voorruit gebruik je de twee-doeken-methode: eerste doek om te verdelen en te reinigen (een vochtige microvezel), tweede doek om uit te poetsen (een droge microvezel). Zet Q²M Glass nooit op warm glas of in de volle zon – dat geeft juist veel meer strepen. Check na het reinigen van de binnenruit even je tintfolie of de reiniger daarmee samengaat.


De glasfilm binnen: waarom hij ontstaat en hoe Q²M Glass hem weghaalt

Die typische vette laag aan de binnenkant van de voorruit ontstaat door een mix van uitgassende autokunststoffen (vooral bij nieuwe auto's), nicotine van het roken in de auto, lichaamsdampen van de inzittenden, en damp uit airco en verwarming. Die stoffen slaan neer als een dunne film op het glas en krijg je met gewoon water nauwelijks weg. Q²M Glass bevat speciale oplosmiddelen die deze filmlaag helemaal openbreken en in de doek binden – na de beurt is de ruit echt schoon, niet alleen even opgefrist.

Q²M Glass gebruiken, binnen en buiten

Buitenruiten: spuit Q²M Glass direct op de ruit of op een microvezel en veeg in rechte banen over het oppervlak. Poets uit met een tweede, droge microvezel. Binnenruiten (vooral de voorruit): omdat je er lastig bij komt, pak je het liefst een speciale ruitenhandschoen of een opvouwbaar reinigingshulpje. Spuit op een microvezel (niet direct op de ruit – kans op overspray op het dashboard) en verdeel royaal over de ruit. Poets uit met een droge doek en herhaal indien nodig. Bij auto's met een glascoating (Q² View EVO) gebruik je hem alleen aan de buitenkant, om de coating te sparen.

Q²M Glass vs. Glass+: reinigen, of reinigen én beschermen?

GYEON heeft twee varianten voor glasreiniging: Q²M Glass als pure, krachtige reiniger en Q²M Glass+ als gecombineerde reiniger met ingebouwde coatingwerking. Q²M Glass pak je voor: het regelmatig reinigen van ruiten met al een goede coating (bijv. Q² View EVO), reinigen zonder extra beschermlaag (bijv. vóór een nieuwe coating) en als het je puur om maximale reinigingskracht gaat. Q²M Glass+ is beter voor ruiten zonder langdurige coating, die tussen de beurten door een tijdelijke beschermlaag mogen krijgen.

Glasreiniging als deel van complete autoverzorging

Schone ruiten horen bij complete autoverzorging. In de detailing-workflow gaan we zo te werk: buitenruiten reinigen met Q²M Glass, binnenruiten met Q²M Glass, en daarna een duurzame buitencoating met Q² View EVO of het snelle alternatief Q² QuickView voor blijvend regen-afparelen. Een binnenglascoating met Q² AntiFog voorkomt beslaan en houdt de binnenkant langer schoon.

Koopadvies: Q²M Glass voor helder zicht op elke ruit

GYEON Q²M Glass is de betrouwbare alledaagse glasreiniger voor elke autowasbeurt. Als compleet glasverzorgingssysteem gaan we zo: Q²M Glass voor de regelmatige reiniging, Q² View EVO voor de duurzame buitencoating, Q² AntiFog voor de binnencoating en Q²M DeFrost voor de winter – zo blijven alle ruiten het hele jaar helder en beschermd.

Twijfel je over GYEON Q²M Glass Glasreiniger? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor GYEON Q²M Glass Glasreiniger

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Contact

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    4 liter
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2MGLASS4000
  • EAN
    8809432673439
  • Herstellernummer
    Q2MGLAS4000
  • Gewicht
    4 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • DPD

Je bestelling bereikt je binnen 1-4 dagen met FedEx, DPD of je nationale postdienst. Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land. Vragen over verzending?

GYEON auf Detailing1 kaufen