Heute: Frisch gereinigtes Leder braucht danach Schutz. Zur Glattlederpflege

Aus dem Blog: Was eine Lederversiegelung schützt und was nicht. Zum Ratgeber

Wieder da: Koch-Chemie Autoshampoo "As" ist lieferbar. Zum Produkt

Neu: Koch-Chemie Exterior Brush in vier Farben. Zu den Pinseln

Meistgekauft: Koch-Chemie Green Star löst Schmutz innen wie außen. Zum Produkt

Aktion: Viele D-CON Produkte sind gerade reduziert. Zu den Angeboten

Abverkauf: INNOVACAR läuft aus, viele Restbestände sind reduziert. Zur Marke

Beratung: Pflegemilch oder Versiegelung fürs Leder? Frag per WhatsApp. Chat starten

Versand: In Deutschland ab 89 Euro versandkostenfrei mit DHL. Zur Versandseite

Samstag: Trocken angesagt, plane deinen Lacktag. Zur Lackpflege

Kundensupport: Wo ist meine Bestellung? Sendung, Rechnung, Retoure. Zum Hilfecenter

Käuferschutz: Echte Bewertungen bei Trusted Shops. Bewertungen lesen

A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer 500ml

17,74€ 21,06€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (35,48€ / l)
incl. 20 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
6 op voorraad

— Wees er snel bij, zolang de voorraad strekt, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 2 Varianten
Dr. Wack "A1"A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer 500ml
Beperkte voorraad (6 units)
SKU D1-DRW-2690EAN 4006539026906
17,74€ 21,06€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (35,48€ / l)
Dr. Wack "A1"A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer 100 ml
Pre-order
SKU D1-DRW-2691EAN 4006539026913
7,75€
Inhoud: 100mlEenheid prijs (77,50€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, DPD of je nationale postdienst
🚀 Levertijd 1-4 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land.

EAN: 4006539026906  |  SKU: D1-DRW-2690

Quick detailer voor stof en vingerafdrukken — zonder inwerktijd

De A1 "HIGH END" Speed Detailer is de quick detailer van Dr. Wack voor het tussendoor reinigen van de lak. Bijzonder is de rolverdeling: hij reinigt met tensiden en legt er alleen terloops beading op, in plaats van bescherming op te bouwen. Bij AUTO BILD werd hij in 2022 met het cijfer 1,1 testwinnaar. Voor iedereen van wie de lak al schoon is en tussendoor stof verzamelt.

De rug van je hand beslist: voelt het vlak glad, dan kan de detailer aan de slag; kraakt het, dan eerst water erover. Leg twee doeken klaar: de eerste pakt het vuil, de tweede wrijft droog na. Fijne nevel op een klein stuk of twee pompjes in de doek, verdelen, zonder pauze nawrijven. Geen zon, geen warm plaatwerk. Op natte lak ook als droogmiddel te gebruiken. Daarna twee uur droog houden, spuitmond op stop, vorstvrij bewaren.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar jouw land met FedEx, DPD of je nationale postdienst, levertijd 1-4 dagen. Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

A1 "HIGH END" Speed Detailer glanst alleen op schone lak

Wat is de A1 "HIGH END" Speed Detailer? Een quick detailer van Dr. Wack die stof en vingerafdrukken van schone lak haalt en daarbij een eigen beading opbouwt. Geen vervanging voor de wasbeurt, geen polish en geen sealant die wekenlang meegaat.


A1 "HIGH END" Speed Detailer is een quick detailer van Dr. Wack voor het tussendoor reinigen van de lak. De ingrediëntendeclaratie vermeldt minder dan vijf procent alifatische koolwaterstoffen, dus rechte-keten-oplosmiddelen zonder de ringstructuur die kunststof laat opzwellen. Die lossen het vetfilmpje van een vingerafdruk op, de rest van de formule ligt als glijfilm tussen doek en lak. Voor jou betekent dat: de doek schuift niet over het oppervlak, hij drijft erop.

Het verschil met spraywax zit in de afstemming, niet in de basisformule. Een detailer heeft het grotere aandeel reinigende tensiden, een spraywax het grotere aandeel beschermende stoffen. Daarom mag dit product op licht vervuilde lak, en daarom blijft het afparelen zwakker dan dat van een spray sealant. Licht vervuild betekent hier stof en vingerafdrukken, niet een week provinciale weg.

  • Eerste plaats voor glans en kleuropfrissing. AUTO BILD heeft in 2022 samen met keuringsinstantie KÜS twaalf detailers gemeten; de Speed Detailer kwam er met het cijfer 1,1 als testwinnaar uit. De glansmeting liep op panelen die vooraf waren afgemat tot 70 glanseenheden, en hij tilde die waarde het sterkst van allemaal op.
  • Drie van de twaalf bleven neutraal op kunststof. Meerdere detailers in dezelfde test lieten fijne scheurtjes achter op de polycarbonaatstrips, het materiaal van je koplampglazen. De Speed Detailer hoorde bij de drie producten die daar niets aanrichtten. In de praktijk: overspray op sierlijst, spiegelkap of koplamp heeft geen gevolgen.
  • Droog of vochtig, hetzelfde resultaat. Op drooggemaakte lak gebruik je hem als detailer, op nog vochtige lak als droogmiddel. Een gebruiker heeft beide routes naast elkaar op dezelfde motorkap gelegd en zag bij het afparelen geen verschil. De fles van 500 ml komt met spraypistool, het flesje van 100 ml weegt gevuld 132 gram.

Wat we in de praktijk zien: Bij ons komen vaak vragen binnen over verse swirls die na een droge detailerronde in strijklicht opduiken. De formule brengt een glijfilm mee, geen water: wat als gruis op de lak ligt, gaat met de doek mee. Strijk vóór het spuiten met de rug van je hand over de motorkap. Kraakt het, dan moet de auto eerst onder de slang. Na drie droge dagen langs de weg is de detailer het verkeerde gereedschap.


Zonder inwerktijd weekt de Speed Detailer niets los

Spuiten, verdelen, afnemen, en dat allemaal in één beweging: de fabrikant gunt de Speed Detailer geen enkele seconde wachttijd.

Dat is geen gemakzucht, maar bouwwijze. Een voorreiniger krijgt inwerktijd omdat hij verbindingen moet openbreken; deze detailer heeft niets open te breken. Hij neemt op wat toch al los bovenop ligt en legt in dezelfde haal zijn film. Daarom staat in het productinformatieblad vóór de eerste spuitstoot het woord schoon, en daarom werk je in stukken die je in één keer weer kunt afnemen.

Op het datablad staan twee doeken in plaats van één, en de reden is het reinigende aandeel. De eerste verzamelt het stof dat je net hebt losgemaakt; werk je daarmee door, dan breng je het naar het volgende vlak. Een microvezeldoek met hoge pool houdt de deeltjes tussen de vezels vast, een glad geweven doek duwt ze voor zich uit. De tweede doek krijgt daarom alleen droog werk.

De spraykop geeft een brede, fijne nevel die je op het vlak of in de doek kunt zetten. Droogt er toch een plek op, dan is dat geen ramp: opnieuw inspuiten, verdelen, afnemen. Zon en warm plaatwerk zijn de tegenstander, omdat het water dan sneller verdampt dan de doek kan bijhouden. Draai aan het eind de spuitmond terug; in de stop-stand blijft de fles in de kofferbak dicht.

A1 HIGH END Speed Detailer wordt in de microvezeldoek gespoten, donkere motorkap op de achtergrond

Als droogmiddel draait de volgorde om. De detailer gaat op de nog natte lak, en je neemt water en product in dezelfde baan af. De doek raakt daarbij veel sneller verzadigd, dus houd een derde klaar. Wil je het afparelen daarna meteen testen, geef de lak dan de twee uur die Dr. Wack voor de volle werking opgeeft. Een bui daarvoor is geen schade, maar kost wel prestaties.

De afparelbooster versterkt niets, hij legt er eigen beading bovenop

De afparelbooster vernieuwt geen sealant, hij legt er een eigen laag overheen; slijt die af, dan werkt weer wat er eerder op de lak zat.

De fabrikant noemt bewust geen standtijd, en dat is consequent. Een gebruiker liet een behandelde motorkaphelft drie weken staan, inclusief hagel en een wasbeurt door iemand anders, en vond daarna zwakkere, maar nog aanwezige beading. Een gerichte handwas met shampoo maakte er in dezelfde video een eind aan. Zijn conclusie: één tot drie weken, afhankelijk van de belasting.

De testers hebben hetzelfde proces in cijfers gevat. Een onbehandeld paneel heeft zes seconden nodig tot het water volledig is afgelopen, de beste producten in het veld maar 0,6 seconden, gemeten bij 30 graden helling en 480 liter per minuut. Daarna werd tot vijftien keer met de hand nagewassen en telkens opnieuw gemeten. Een detailer wordt in die procedure niet slechter, er blijft gewoon minder van over.

Krasvrij reinigt de Speed Detailer niet omdat hij zacht zou zijn, maar omdat er vloeistof tussen doek en lak staat. Haal die vloeistof weg, door een te groot vlak, een verzadigde doek of lak die twee weken buiten stond, en het mechanisme valt weg. De fabrikant schrijft krasvrij bij lichte vervuiling. Dat is geen loze kreet, maar de voorwaarde.

Twee andere grenzen liggen vast. De vrijgave omvat metallic, uni, nano en krasvastere blanke lakken en glanzende folie; matte lak en matte folie staan er niet bij, wat logisch is voor een product dat glans opbouwt. En de reinigende werking houdt op bij stof en vingerafdrukken: insectenresten, teer en boomhars horen onder een ander product.

Voor elke dag betekent dat een duidelijke rolverdeling. Is de lak schoon en wil je tussen twee wasbeurten stof weghalen, dan pak je de A1 "HIGH END" Speed Detailer. Moet de bescherming maanden meegaan, dan hoort er een spraywax met langere standtijd op de lak, en wordt de detailer het gereedschap voor de tijd ertussen.

Brede spraynevel van de A1 HIGH END Speed Detailer op de donkere motorkap

De Speed Detailer is de laatste stap, nooit de eerste

Detailers komen uit de professionele detailing en van beursstands: ze komen tevoorschijn als de auto klaar is en zo meteen bekeken wordt.

Dat raakt een overzichtelijke groep precies. Staat je auto in de garage en haal je voor de rit het stof van de week eraf, vind je na het wassen nog watervlekken op de achterklep, wil je voor foto's of een meeting de laatste vingerafdrukken van het bestuurdersportier: dan is dit precies het gereedschap. Wil je er de wasbeurt mee vervangen, dan koop je langs het probleem heen.

Bij de verpakking beslist de plek, niet de hoeveelheid. De fles van 500 ml met spraypistool staat op de plank en doet de hele auto; het flesje van 100 ml is net geen 15 centimeter en weegt gevuld 132 gram, dat is die voor de kofferbak. Vijf keer de inhoud kost minder dan drie keer zoveel, per liter ligt de grote fles zo'n 46 procent lager. Wat er verder nog kan, zie je bij de quick detailers.

En dan is er de zin onder de testuitslag. Het cijfer 1,1 werd gemeten op zwart gelakte, hoogglans gepolijste, ontvette en vers gewassen panelen, in het ontwikkellab van de fabrikant zelf, en AUTO BILD vermeldt aan het eind van het artikel dat de test door Dr. Wack werd ondersteund. Dat maakt de meetwaarden niet waardeloos: de KÜS heeft meegemeten, en meerdere producten zakten op materiaalverdraagzaamheid.

Het vertelt je alleen onder welke omstandigheden de topscore tot stand kwam, namelijk op een oppervlak waar niets op lag. Precies die voorwaarde bepaalt ook op je eigen oprit het resultaat. Dr. O.K. Wack Chemie in Baar-Ebenhausen maakt hier een product voor de laatste handeling. De rest van het werk neemt het je niet uit handen.

Twijfel je over Dr. Wack "A1" A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer? Laat het je uitleggen:



Veelgestelde vragen over de A1 "HIGH END" Speed Detailer


Wat is een quick detailer?

Een quick detailer is een gebruiksklaar sprayproduct om lak tussendoor te reinigen. Hij haalt stof, vingerafdrukken en lichte strepen weg en laat een dunne film achter die kort beading laat zien. Anders dan een spraywax mikt hij op reinigen, niet op beschermen: hij heeft het grotere aandeel reinigende tensiden en het kleinere aandeel beschermende stoffen.

Hoe gebruik ik de A1 "HIGH END" Speed Detailer?

Leg twee doeken klaar, schud de fles en draai de spuitmond in de spraystand. Zet dan een fijne nevel op een klein stuk van de schone, droge lak of geef twee pompjes in de doek, verdeel en wrijf zonder pauze na met de droge kant van de doek. Wachttijd is er niet. Draai de spuitmond tot slot terug in de stop-stand.

Wat is het verschil tussen een detailer en spraywax?

De basisformule lijkt op elkaar, de afstemming niet. De detailer heeft meer reinigende tensiden en mag daarom op licht vervuilde lak, de spraywax heeft meer beschermende stoffen en houdt langer. In de praktijk: de detailer geeft één tot drie weken afparelen, een spraywax met langere standtijd duidelijk meer. Gebruik je beide, dan zet je de detailer in voor de tijd ertussen.

Is de Speed Detailer geschikt voor een keramische coating en folie?

Ja, op glanzende folie en op een bestaande keramische coating is hij vrijgegeven. Alleen versterkt hij de coating niet chemisch, hij legt zich er als eigen laag overheen. Slijt die af, dan werkt de coating eronder weer. Niet op de lijst staan matte lak en matte folie, omdat het product glans opbouwt.

Kan ik de detailer op stoffige lak gebruiken?

Op licht stof wel, op een auto na dagen langs de weg niet. Het product brengt een glijfilm mee, maar geen spoelwater: grove deeltjes blijven tussen doek en blanke lak liggen en trekken swirls die je pas in strijklicht ziet. De rug van je hand beslist: kraakt het vlak, dan moet de auto eerst onder de slang.

Hoe lang houdt het afparelen?

De fabrikant noemt bewust geen standtijd. Een gedocumenteerde langetermijntest liet na drie weken met storm en een wasbeurt door iemand anders nog zichtbare, maar zwakkere beading zien; een gerichte handwas met shampoo maakte er een eind aan. Realistisch is één tot drie weken, afhankelijk van de belasting. Wil je meer, werk dan met een echte sealant en gebruik de detailer tussendoor.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Zo gebruik je de A1 "HIGH END" Speed Detailer


Eerst de lak checken, dan pas de fles pakken

De eerste handeling is er geen met het product. Ga met de rug van je hand over een horizontaal vlak: voelt het glad, dan kun je beginnen. Kraakt of grijpt het, dan ligt er gruis op de lak, en dat hoort onder stromend water in plaats van onder een doek. De Speed Detailer brengt een glijfilm mee, maar geen spoelwater.

Leg twee microvezeldoeken klaar: de eerste vangt het vuil op, de tweede wrijft droog na. Fles schudden, spuitmond in de spraystand draaien. Zet dan een fijne nevel op een klein stuk of geef twee pompjes in de microvezeldoek. Beide routes zijn vrijgegeven; via de doek komt er minder overspray op rubbers en sierlijsten.

Verdelen en zonder pauze nawrijven met de droge kant van de doek. Wachttijd is er niet, het product mag niet eens gaan opdrogen. Houd de stukken zo klein dat je ze in één keer weer afneemt, en draai de doek om zodra hij zwaarder gaat.

Op natte lak werkt hij als droogmiddel: droogdoek over het vlak, inspuiten, water en product in dezelfde baan afnemen. De doek raakt daarbij sneller verzadigd, dus houd een derde binnen handbereik. Draai de spuitmond tot slot terug in de stop-stand, zodat de fles onderweg dicht blijft.

Let op: Volle zon en warm plaatwerk gaan niet samen met het product, omdat het water dan sneller verdampt dan de doek kan bijhouden. Na gebruik moet de lak twee uur droog blijven, anders komt de werking niet volledig tot stand. De vrijgave omvat metallic, uni, nano en krasvastere blanke lakken en glanzende folie; matte lak en matte folie horen er niet bij. De geur komt van limoneen en linalool; ben je gevoelig voor geurstoffen, werk dan met handschoenen. Vorstvrij bewaren en de fles niet laten bevriezen.

Veiligheidsinformatie voor Dr. Wack "A1" A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
BIJ CONTACT MET DE HUID: Met veel water wassen.P302+P352
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

VOS-gehalte (VOC)

5,17 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2690
  • EAN
    4006539026906
  • Herstellernummer
    2690
  • Gewicht
    618 g

Eigenschaften

  • Verpackung
    Sprühflasche
  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen
  • Fahrzeugtyp
    Pkw
  • Produkteigenschaften
    Wasserabweisend, Hochglanz

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • DPD

Je bestelling bereikt je binnen 1-4 dagen met FedEx, DPD of je nationale postdienst. Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land. Vragen over verzending?

Dr. Wack "A1" auf Detailing1 kaufen