Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

D-CON Dark-Black-Tire-Gel Bandenglans 500ml

15,28€ 25,46€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (30,56€ / l)
incl. 20 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 2 Varianten
D-COND-CON Dark-Black-Tire-Gel Bandenglans 500ml
SKU D1-DCN-D_TVD_103_500EAN 8720986370721
15,28€ 25,46€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (30,56€ / l)
Ausverkauft
D-COND-CON Dark-Black-Tire-Gel Bandenglans 5L
SKU D1-DCN-D_TVD_103_5000
166,33€
Inhoud: 5lEenheid prijs (33,27€ / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, DPD of je nationale postdienst
🚀 Levertijd 1-4 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land.

EAN: 8720986370721  |  SKU: D1-DCN-D_TVD_103_500

Bandengel voor glanzende en beschermde banden

Geef je banden en zwarte kunststofonderdelen een diepe glans en bescherming met de D-CON Dark-Black-Tire-Gel. Perfect voor een langdurige, frisse uitstraling.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar jouw land met FedEx, DPD of je nationale postdienst, levertijd 1-4 dagen. Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

D-CON Dark-Black-Tire-Gel Bandenglans

De D-CON Dark-Black-Tire-Gel is een veelzijdige bandenglans die je banden en zwarte gestructureerde kunststofdelen zoals dakrails en sierlijsten dieper, glanzender en frisser maakt. Het is op oliebasis, dus met een tweede of derde laag bouw je extra glans op. Je zet het aan op een schoon en droog oppervlak met een foamapplicator, en je krijgt er veel waar voor je geld voor terug. Een degelijk product dat doet wat het belooft, fris ruikt en voor iedereen makkelijk te gebruiken is.

  • Langdurige glans: Zorgt voor een diepe, langdurige glans op banden en zwarte kunststofdelen.
  • Makkelijk in gebruik: Gaat er soepel op met een foamapplicator, geen druppels of spatten.
  • Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding: Hoge kwaliteit voor een prijs die geen pijn doet.

Gebruik en voordelen

De D-CON Dark-Black-Tire-Gel is top om je banden en zwarte kunststofdelen te verzorgen en op te fleuren. Omdat de formule op oliebasis is, bouw je de glans op met extra lagen. Het gebruik kan niet simpeler: zet de gel aan op een schoon, droog oppervlak met een foamapplicator.

Werkt op meer dan alleen banden

Naast banden kun je de D-CON Dark-Black-Tire-Gel ook op zwarte gestructureerde kunststofdelen zoals dakrails en sierlijsten gebruiken. Die donkere, glanzende finish geeft je auto een frisse, verzorgde uitstraling, en de langdurige glans houdt hem langer als nieuw.

Makkelijk aan te brengen

De D-CON Dark-Black-Tire-Gel aanzetten is zo gepiept. Doe wat gel op de foamapplicator en werk het gelijkmatig op de schone, droge band of het kunststofdeel. De formule op oliebasis zorgt dat het goed hecht en geen vuil aantrekt.

Twijfel je over D-CON D-CON Dark-Black-Tire-Gel Bandenglans? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor D-CON D-CON Dark-Black-Tire-Gel Bandenglans

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Schadelijk

Schadelijk

Gevaar voor de gezondheid

Gevaar voor de gezondheid

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevarenaanduidingen

Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H411
Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.H304
Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.H336

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
NA INSLIKKEN: Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P301+P310
GEEN braken opwekken.P331
Achter slot bewaren.P405
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Herhaalde blootstelling kan een droge of een gebarsten huid veroorzaken.EUH066

Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_TVD_103_500
  • EAN
    8720986370721
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • DPD

Je bestelling bereikt je binnen 1-4 dagen met FedEx, DPD of je nationale postdienst. Prijzen zijn inclusief de btw van jouw land. Vragen over verzending?

D-CON auf Detailing1 kaufen