Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer 100ml

A1
Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-21 Tage
7,75€
Zawartość: 100mlCena jednostkowa (77,50€ / l)
z VAT 20 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność

Dr. Wack "A1" A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer - 100 ml nie jest dostępny od ręki. Gdy wszystkie produkty z Twojego zamówienia będą znów dostępne, wyślemy je w jednej przesyłce. Czas dostawy zależy od produktu z najdłuższym czasem dostawy.

Przedsprzedaż — Czas dostawy 7-21 Tage
Schnellbestellung 2 Varianten
Dr. Wack "A1"A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer 500ml
Ograniczona ilość (6 szt.)
SKU D1-DRW-2690EAN 4006539026906
17,74€ 21,06€
Zawartość: 500mlCena jednostkowa (35,48€ / l)
Dr. Wack "A1"A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer 100 ml
Przedsprzedaż
SKU D1-DRW-2691EAN 4006539026913
7,75€
Zawartość: 100mlCena jednostkowa (77,50€ / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, DPD lub Twoją pocztę krajową
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny zawierają VAT obowiązujący w Twoim kraju.

EAN: 4006539026913  |  SKU: D1-DRW-2691

Quick detailer na kurz i odciski palców — bez czasu działania

A1 "HIGH END" Speed Detailer to quick detailer od Dr. Wack do odświeżania lakieru między myciami. Wyróżnia go podział ról: czyści surfaktantami, a perlenie daje tylko przy okazji, zamiast budować ochronę. W AUTO BILD w 2022 roku wygrał test z oceną 1,1. Dla każdego, czyj lakier jest już czysty i między myciami łapie kurz.

Decyduje grzbiet dłoni: jeśli powierzchnia jest gładka, detailer może pracować; jeśli zgrzyta, najpierw woda. Przygotuj dwie ściereczki, pierwsza zbiera brud, druga wyciera na sucho. Drobną mgiełkę na mały odcinek albo dwa psiknięcia do ściereczki, rozprowadź, bez przerwy zbierz. Bez słońca, bez ciepłej blachy. Na mokrym lakierze jako środek do osuszania. Potem dwie godziny bez wilgoci, dysza na stop, chroń przed mrozem.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do Twojego kraju przez FedEx, DPD lub Twoją pocztę krajową, czas dostawy 1-4 dni. Ceny zawierają VAT obowiązujący w Twoim kraju.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

A1 "HIGH END" Speed Detailer błyszczy tylko na czystym lakierze

Czym jest A1 "HIGH END" Speed Detailer? To quick detailer od Dr. Wack, który zbiera kurz i odciski palców z czystego lakieru i przy okazji buduje własne perlenie. Nie zastępuje mycia, nie jest pastą polerską ani zabezpieczeniem, które trzyma tygodniami.


A1 "HIGH END" Speed Detailer to quick detailer od Dr. Wack do odświeżania lakieru między myciami. Deklaracja składników podaje poniżej pięciu procent węglowodorów alifatycznych, czyli rozpuszczalników o prostym łańcuchu, bez budowy pierścieniowej, od której plastik pęcznieje. Rozpuszczają one tłusty film odcisku palca, a reszta formuły leży jako warstwa poślizgowa między ściereczką a lakierem. Dla Ciebie to znaczy: ściereczka nie szura po powierzchni, tylko po niej płynie.

Różnica wobec wosku w sprayu tkwi w zestrojeniu, a nie w bazowej recepturze. Detailer ma większy udział myjących surfaktantów, wosk w sprayu większy udział składników ochronnych. Dlatego ten produkt może iść na lekko zabrudzony lakier i dlatego jego perlenie zostaje słabsze niż przy zabezpieczeniu w sprayu. Lekko zabrudzony znaczy tu kurz i odciski palców, a nie tydzień jazdy po wiejskich drogach.

  • Pierwsze miejsce za połysk i odświeżenie koloru. AUTO BILD w 2022 roku razem z organizacją badawczą KÜS przetestował dwanaście detailerów; Speed Detailer wyszedł z tego zwycięzcą z oceną 1,1. Pomiar połysku robiono na blachach wcześniej zmatowionych do 70 jednostek połysku, a on podniósł tę wartość najmocniej ze wszystkich.
  • Trzy z dwunastu pozostały neutralne dla plastiku. Kilka detailerów w tym samym teście zostawiło drobne pęknięcia na paskach z poliwęglanu, czyli materiału kloszy Twoich reflektorów. Speed Detailer był jednym z trzech produktów, które nic tam nie zrobiły. W praktyce: overspray na listwie, obudowie lusterka czy reflektorze nie ma konsekwencji.
  • Na sucho czy na mokro, ten sam efekt. Na osuszonym lakierze pracujesz nim jak detailerem, na jeszcze wilgotnym jako środkiem do osuszania. Jeden z użytkowników porównał obie drogi obok siebie na tej samej masce i nie znalazł różnicy w perleniu. Butelka 500 ml ma pistolet spryskujący, butelka 100 ml waży po napełnieniu 132 gramy.

Co widzimy na co dzień: Często dostajemy pytania o świeże swirle, które po suchej rundzie detailerem wychodzą w bocznym świetle. Formuła daje warstwę poślizgową, a nie wodę: to, co leży na lakierze jako piach, jedzie razem ze ściereczką. Zanim psikniesz, przejedź grzbietem dłoni po masce. Jeśli zgrzyta, auto idzie pod wąż. Po trzech suchych dniach przy drodze detailer to złe narzędzie.


Bez czasu działania Speed Detailer niczego nie rozmiękcza

Psiknąć, rozprowadzić, zebrać, i to wszystko jednym ciągiem: producent nie daje Speed Detailerowi ani sekundy czekania.

To nie wygoda, tylko konstrukcja. Preparat do mycia wstępnego dostaje czas działania, bo ma rozbijać wiązania; ten detailer nie ma czego rozbijać. Zbiera to, co i tak leży luźno na wierzchu, i w tym samym ruchu kładzie swój film. Dlatego w karcie produktu przed pierwszym psiknięciem stoi słowo „czysty” i dlatego pracujesz odcinkami, które zbierzesz w jednym przejściu.

W karcie są dwie ściereczki zamiast jednej, a powodem jest udział myjący. Pierwsza zbiera kurz, który właśnie ruszyłeś; jeśli dalej nią pracujesz, przenosisz go na kolejną powierzchnię. Ściereczka z mikrofibry z wysokim włosem trzyma cząstki między włóknami, gładko tkana pcha je przed sobą. Druga ściereczka dostaje więc tylko suchą robotę.

Dysza daje szeroką, drobną mgiełkę, którą kładziesz na powierzchnię albo do ściereczki. Jeśli mimo to jakieś miejsce podeschnie, nic się nie stało: psiknij ponownie, rozprowadź, zbierz. Słońce i ciepła blacha to wróg, bo woda odparowuje wtedy szybciej, niż ściereczka nadąża. Na koniec zakręć dyszę, pozycja stop trzyma butelkę w bagażniku szczelnie.

A1 HIGH END Speed Detailer psikany do ściereczki z mikrofibry, w tle ciemna maska

Jako środek do osuszania kolejność się odwraca. Detailer idzie na jeszcze mokry lakier, a wodę i produkt zbierasz tym samym pasem. Ściereczka nasyca się przy tym dużo szybciej, więc trzymaj pod ręką trzecią. Jeśli chcesz od razu sprawdzić perlenie, daj lakierowi dwie godziny, które Dr. Wack podaje na pełne działanie. Deszcz przed tym czasem nie szkodzi, ale kosztuje skuteczność.

Booster perlenia niczego nie wzmacnia, tylko kładzie własne perlenie na wierzch

Booster perlenia nie odnawia zabezpieczenia, tylko kładzie na nim własną warstwę; kiedy ona się zużyje, znów pracuje to, co wcześniej leżało na lakierze.

Producent nie podaje żadnej trwałości i to jest konsekwentne. Jeden z użytkowników zostawił potraktowaną połowę maski na trzy tygodnie, łącznie z gradem i myciem na obcej myjni, i potem znalazł słabsze, ale wciąż obecne perlenie. Celowe ręczne mycie szamponem zakończyło je w tym samym filmie. Jego wniosek: od jednego do trzech tygodni, zależnie od obciążenia.

Testerzy ujęli ten sam proces w liczby. Niezabezpieczona blacha potrzebuje sześciu sekund, aż woda całkiem spłynie, najlepsze produkty w stawce tylko 0,6 sekundy, mierzone przy nachyleniu 30 stopni i 480 litrach na minutę. Potem myto ręcznie do piętnastu razy i za każdym razem mierzono od nowa. Detailer w tej procedurze nie robi się gorszy, tylko go ubywa.

Speed Detailer nie czyści bez rys dlatego, że jest miękki, tylko dlatego, że między ściereczką a lakierem stoi ciecz. Zabierz mu tę ciecz, przez za dużą powierzchnię, nasyconą ściereczkę albo lakier, który dwa tygodnie stał na dworze, i mechanizm znika. Producent pisze „bez rys przy lekkich zabrudzeniach”. To nie frazes, tylko warunek.

Dwie kolejne granice są stałe. Dopuszczenie obejmuje metalik, lakiery jednolite, nano i bardziej odporne na zarysowania lakiery bezbarwne oraz folie błyszczące; matowych lakierów i matowych folii tam nie ma, co przy produkcie budującym połysk jest logiczne. A siła mycia kończy się na kurzu i odciskach palców: resztki owadów, smoła i żywica to zadanie dla innego produktu.

Na co dzień daje to jasny podział ról. Jeśli lakier jest czysty i między dwoma myciami chcesz zebrać kurz, sięgasz po A1 "HIGH END" Speed Detailer. Jeśli ochrona ma trzymać miesiącami, na lakier idzie wosk w sprayu o dłuższej trwałości, a detailer staje się narzędziem na czas pomiędzy.

Szeroka mgiełka A1 HIGH END Speed Detailer na ciemnej masce

Speed Detailer to ostatni krok, nigdy pierwszy

Detailery wywodzą się z profesjonalnego detailingu i stoisk targowych: idą w ruch, kiedy auto jest gotowe i zaraz ktoś będzie je oglądał.

To trafia w konkretną, niewielką grupę. Jeśli trzymasz auto w garażu i przed wyjazdem zbierasz kurz z całego tygodnia, jeśli po myciu znajdujesz jeszcze zacieki na klapie bagażnika, jeśli przed zdjęciami albo zlotem ściągasz ostatnie odciski palców z drzwi kierowcy: dla Ciebie to dokładnie to narzędzie. Jeśli chcesz nim zastąpić mycie, kupujesz obok problemu.

Przy pojemności decyduje miejsce, a nie ilość. Butelka 500 ml z pistoletem stoi na półce i robi całe auto; butelka 100 ml ma niecałe 15 centymetrów i waży po napełnieniu 132 gramy, to ta do bagażnika. Pięć razy więcej zawartości kosztuje mniej niż trzy razy tyle, w przeliczeniu na litr duża butelka wychodzi mniej więcej 46 procent taniej. Co jeszcze wchodzi w grę, zobaczysz w kategorii quick detailery.

No i jest jeszcze zdanie pod wynikiem testu. Ocenę 1,1 zmierzono na czarno lakierowanych, wypolerowanych na wysoki połysk, odtłuszczonych i świeżo umytych blachach, w laboratorium rozwojowym samego producenta, a AUTO BILD odnotowuje na końcu artykułu, że test był wspierany przez Dr. Wack. To nie odbiera wartości pomiarom: KÜS mierzyła razem, a kilka produktów oblało test zgodności materiałowej.

Mówi Ci to tylko, w jakich warunkach powstała najlepsza ocena, czyli na powierzchni, na której nic nie leżało. Dokładnie ten warunek decyduje też o efekcie na Twoim podjeździe. Dr. O.K. Wack Chemie w Baar-Ebenhausen robi tu produkt na ostatni ruch ręki. Reszty roboty za Ciebie nie odwali.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "A1" A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer? Poproś o wyjaśnienie:



Najczęstsze pytania o A1 "HIGH END" Speed Detailer


Czym jest quick detailer?

Quick detailer to gotowy do użycia produkt w sprayu do odświeżania lakieru między myciami. Zbiera kurz, odciski palców i lekkie smugi, a zostawia cienki film, który przez krótki czas daje perlenie. W przeciwieństwie do wosku w sprayu celuje w czyszczenie, a nie w ochronę: ma większy udział myjących surfaktantów i mniejszy udział składników ochronnych.

Jak stosować A1 "HIGH END" Speed Detailer?

Przygotuj dwie ściereczki, wstrząśnij butelką, przekręć dyszę na spray. Potem połóż drobną mgiełkę na mały odcinek czystego, suchego lakieru albo daj dwa psiknięcia do ściereczki, rozprowadź i bez przerwy zbierz suchą stroną ściereczki. Czasu czekania nie ma. Na koniec przekręć dyszę z powrotem na stop.

Czym różni się detailer od wosku w sprayu?

Bazowa receptura jest podobna, zestrojenie już nie. Detailer ma więcej myjących surfaktantów i dlatego może iść na lekko zabrudzony lakier, wosk w sprayu ma więcej składników ochronnych i trzyma dłużej. W praktyce: detailer daje od jednego do trzech tygodni perlenia, wosk w sprayu o dłuższej trwałości wyraźnie więcej. Jeśli używasz obu, detailer służy na czas pomiędzy.

Czy Speed Detailer nadaje się do powłoki ceramicznej i folii?

Tak, na foliach błyszczących i na istniejącej powłoce ceramicznej jest dopuszczony. Tyle że nie wzmacnia zabezpieczenia chemicznie, tylko kładzie się na nim jako osobna warstwa. Kiedy ona się zużyje, znów pracuje coating pod spodem. Na liście nie ma matowego lakieru i matowych folii, bo produkt buduje połysk.

Czy mogę używać detailera na zakurzonym lakierze?

Na lekkim kurzu tak, na aucie po kilku dniach przy drodze nie. Produkt daje warstwę poślizgową, ale nie wodę do spłukania: grubsze cząstki zostają między ściereczką a lakierem bezbarwnym i robią swirle, które zobaczysz dopiero w bocznym świetle. Decyduje grzbiet dłoni: jeśli powierzchnia zgrzyta, auto najpierw idzie pod wąż.

Jak długo trzyma się perlenie?

Producent świadomie nie podaje trwałości. Udokumentowany test długoterminowy po trzech tygodniach z wichurą i myciem na obcej myjni pokazał jeszcze widoczne, ale słabsze perlenie; celowe ręczne mycie szamponem je zakończyło. Realnie to od jednego do trzech tygodni, zależnie od obciążenia. Jeśli chcesz więcej, pracuj z prawdziwym zabezpieczeniem, a detailera używaj pomiędzy.

Just ask us. Daniel will help you.


Stosowanie A1 "HIGH END" Speed Detailer


Najpierw sprawdź lakier, potem sięgnij po butelkę

Pierwszy ruch nie ma nic wspólnego z produktem. Przejedź grzbietem dłoni po poziomej powierzchni: jeśli jest gładka, możesz zaczynać. Jeśli zgrzyta albo czepia się, na lakierze leży piach, a ten idzie pod bieżącą wodę, a nie pod ściereczkę. Speed Detailer daje warstwę poślizgową, ale nie wodę do spłukania.

Przygotuj dwie ściereczki z mikrofibry: pierwsza łapie brud, druga zbiera na sucho. Wstrząśnij butelką, przekręć dyszę na spray. Potem albo połóż drobną mgiełkę na mały odcinek, albo daj dwa psiknięcia do ściereczki z mikrofibry. Obie drogi są dopuszczone; przez ściereczkę mniej oversprayu trafia na gumę i listwy.

Rozprowadź i bez przerwy zbierz suchą stroną ściereczki. Czasu czekania nie ma, produkt w ogóle nie ma podeschnąć. Trzymaj odcinki na tyle małe, żeby zebrać je w jednym przejściu, i obróć ściereczkę, gdy tylko zacznie ciężej chodzić.

Na mokrym lakierze działa jako środek do osuszania: ręcznik na powierzchnię, psiknięcie, wodę i produkt zbierasz tym samym pasem. Ściereczka nasyca się przy tym szybciej, więc trzecia zostaje w zasięgu ręki. Na koniec przekręć dyszę z powrotem na stop, żeby butelka w transporcie była szczelna.

Wskazówki: Ani pełne słońce, ani ciepła blacha nie idą w parze z produktem, bo woda odparowuje wtedy szybciej, niż ściereczka nadąża. Po zastosowaniu lakier potrzebuje dwóch godzin bez wilgoci, inaczej efekt nie jest pełny. Dopuszczenie obejmuje metalik, lakiery jednolite, nano i bardziej odporne na zarysowania lakiery bezbarwne oraz folie błyszczące; matowych lakierów i matowych folii w nim nie ma. Zapach pochodzi z limonenu i linalolu; jeśli reagujesz na substancje zapachowe, pracuj w rękawiczkach. Przechowuj z dala od mrozu i nie pozwól butelce przemarznąć.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "A1" A1 "HIGH END" Speed Detailer quick detailer

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.P302+P352
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

Zawartość LZO (VOC)

5,17 % — udział lotnych związków organicznych.


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    100 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2691
  • EAN
    4006539026913
  • Herstellernummer
    2691
  • Gewicht
    132 g

Eigenschaften

  • Verpackung
    Sprühflasche
  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen
  • Fahrzeugtyp
    Pkw
  • Produkteigenschaften
    Wasserabweisend, Hochglanz

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • DPD

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Twoją pocztę krajową. Ceny zawierają VAT obowiązujący w Twoim kraju. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "A1" auf Detailing1 kaufen